Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Htc m8 Gold

220 EUR

Shitet nga: Bobi 04 Shk 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
HTC
Modeli
One (M8)
m8 tocka nema na telefonot koristen 1 mesec full pakovanje fiksmo 220 eur iphone 5 s gold zacuvan max full pakovanje extra 280 eur filsmo bez Zameni cenite se fiksni telefonite extra
Leaflet
Në fillim