Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HTC M9

5 500 MKD

Shitet nga: Васил 16 Nën 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
HTC
Modeli
One M9
Се продава HTC M9 во добра состојба поради замена на телефон.
Васил
078443663
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione