Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Htc Оne М9 super sostojba

220 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: D-mobile 23 Jan 10:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
HTC
Modeli
One M9
Htc one m9
Boja gold
Otklucen na site Operatori
SOSTOJBA EKSTRA kako nov
Pismena Garancija
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor od Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Telefonite sto se vo vrednost nad 300 evra ili se novi ne gi prakame po kargo.
Lokacija: NOVO LISICE
070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Tregoje në hartë
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile
Samsung Galaxy J3 2017 PRO 140 EUR
Huawei P20 Lite 120 EUR
Iphone x 460 EUR
Dekodiranje po najniska Cena 300 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione