Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HTC ONE S 16GB

4 300 MKD

Shitet nga: Esad 07 Dhj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
HTC
Modeli
One S
Telefonot e odlichno sochuvan i odlichno funkcionira.So nego ide i zastitnata maska originalna negova i polnach so usb kabel.Se prodava poradi kupen nov telefon.
Telefonot sodrzi:
-8mp kamera
-16gb memorija
-1gb ram
-Beats audio
itn...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione