Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HTC One (M7)

12 000 MKD

Shitet nga: Martin 10 Dhj 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhuesi
HTC
Modeli
One
Telefonot e star godina i 3 meseci i e dobro socuvan. Odi vo komplet kutija slusalki i polnac.
Leaflet
Në fillim