Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei Ascend 7

0 MKD

Shitet nga: Naser 16 Sht 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Huawei
Prodavam kratko koristen i dobro socuvan Huawei AE 7. Cena po dogovor. Kontakt tel 076 488 606.
Naser
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione