Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei Y5

4 000 MKD

Shitet nga: Тина 28 Maj 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Huawei
Nov nekoristen telefon. Huawei y5ii. Garancija do 11 mesec. Bez polnac.
Тина
076 474 667
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione