Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei mate 20 lite, Samsung Galaxy A7 2018

0 MKD

Shitet nga: Maya 01 Pri 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhuesi
Huawei
Продавам два малце користени мобилни телефони- Huawei mate 20 lite и Samsung galaxy A7 2018.
Двата се во одлична состојба и одат комплет со кутија, слушалки и полнач-Оригинални како што се купени. Телефоните се без гребнатинка и одат со заштитни фолии и маски.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione