Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei NEXUS 6P

140 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EHost 18 Pri 15:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodhuesi
Huawei
Modeli
Nexus 6P
Се продава Huawei NEXUS 6P. Работи на сите мрежи, купен е во Neptun. Телефонот е користен 1 година и е сочуван.

Без замени
EHost
Професионален веб хостинг
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kozle 77 B Tregoje në hartë
+38970448843
http://www.ehost.mk
EHost
Detsko sediste Britax Römer 9 meseci do 4 godini 6 000 MKD
SAMSUNG S9 PLUS DUOS 2 SIM kartici CORAL BLUE 700 EUR
Në fillim