Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei P30 PRO

360 EUR

Shitet nga: Nenad 05 Tet 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Huawei
Modeli
P30 Pro
Prodavam koristen HUWEI P30 PRO so 8GB ram memorija i 128 GB Memorija. i rezolucija na ekranot 2340x1080 Telefonot e vo odlicna sostojba bez nikakvi grebanici
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione