Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei P30 Pro

420 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Planet mobil 17 Shk 13:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Planet mobil
poloven kako nov 9 000 MKD
nov neaktiviran 830 EUR
nov neaktiviran 30 000 MKD
nov 720 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Veles
Prodhuesi
Huawei
Modeli
P30 Pro
telefonot e kako nov 256 / 8 ima garancija uste 22 meseci
za evropski pazar full paket
Planet mobil
Продожба на нови и половни телефони, сервис, галантерија.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Благој Ѓорев бр. 11 Велес Tregoje në hartë
070216517
Planet mobil
070216517
Leaflet
Planet mobil
Vrsime otkup na novi i polovni mobilni telefoni 0 MKD
poloven kako nov 380 EUR
iPhone 11 Pro Max 870 EUR
Samsung Galaxy Note 10 Plus 570 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione