Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei P30 Pro

300 EUR

Shitet nga: Blagoj 30 Pri 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhuesi
Huawei
Modeli
P30 Pro
Se prodava HUAWEI P30 Pro, Cristal White, komplet kutija, kupen od Ledikom. Mala tocka mrtvi pikseli dole levo na ekran koi ne se shirat. Touch i ekran bezprekorni.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione