Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

P30 Pro 8gb RAM 256GB Memory

22 500 MKD

Shitet nga: 03/24 08 Mar 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhuesi
Huawei
Modeli
P30 Pro
Huawei p30 pro
8gb RAM
256 Internal Memory

Kako nov...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione