Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

poloven kako nov

26 000 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Planet mobil 14 Dhj 16:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Planet mobil
Poloven kako nov 19 500 MKD
extra sostojba 460 EUR
poloven exstra sostojba 900 EUR
nov neaktiviran 30 000 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Veles
Prodhuesi
Huawei
Modeli
P30 Pro
telefonot e vo extra sostojba 8/256
Planet mobil
Продожба на нови и половни телефони, сервис, галантерија.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Благој Ѓорев бр. 11 Велес Tregoje në hartë
070216517
Planet mobil
070216517
Leaflet
Planet mobil
iPhone Xs Max 430 EUR
Polovni kako novi 0 MKD
iPhone 11 Pro 730 EUR
Samsung Galaxy A9 12 000 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione