Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HUAWEI P30 KAKO NOV GARANCIJA

270 EUR

420 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 09 Tet 16:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Huawei
Modeli
P30
KAKO NOV,EU MODEL,10den KORISTEN
@@@
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski Tregoje në hartë
076777770
@@@
HUAWEI P7 NOV BEL 220 EUR
SAMSUNG A51 NOV NEVERLOCK 2GOD PISMENA GARANCIJA 16 000 MKD
NAJNISKA CENA ZA IPHONE 6 PLUS 128GB NEVERLOCK NOV 630 EUR
HUAWEI P9 LITE NOV TMOBILE GARANCIJA 220 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione