Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HUAWEI P30 NOV 24MESECI INTERNACIONALNA GARANCIJA

370 EUR

420 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 02 Pri 11:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
@@@
IPHONE 7 32GB POLOVNI NAMALENA CENA 130 ЕУР
HUAWEI P10 LITE KAKO NOV  BLUE 120 ЕУР
SAMSUNG C7 NOV NEKORISTEN GOLD 320 ЕУР
APPLE IPAD PRO 9,7" 32GB CELLULAR 400 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Huawei
Modeli
P30
NOV,EU MODEL
@@@
SAMSUNG A8 2018 KAKO NOV 290 ЕУР
SAMSUNG S7 EDGE KAKO NOVI 130 ЕУР
LG NEXUS 5 MALKU KORISTEN 100 ЕУР
SAMSUNG J3 2016 BEZ GREBNATINA 70 ЕУР
Në fillim