Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei P8 Lite kako nov so pismena garancija

5 500 MKD

Shitet nga: Igor Gecheski 08 Jan 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Prodhuesi
Huawei
Modeli
P8 Lite
Telefonot e kako nov bez nikakvi grebanici na nego. Telefonot e kupen nov od Neptun i seuste e pod garancija sto znaci ne e preprodavan 100 pati koristen e od eden covek. Telefonot e so celosno pakuvanje i na nego ima staveno staklena zastitna maska. Mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme. Ke ve molam bez zameni.
Igor Gecheski
078673319
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione