Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei P8 Max + futrola

450 EUR

Shitet nga: Igor Mitrovic 07 Gush 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Huawei
Modeli
P8
Se prodava Huawei P8 Max vo odlichna sostojba, dobro socuvan, koristen samo eden mesec. So telefonot dobivate i futrola. Cena 450 EU.
Igor Mitrovic
072 214 477
Në fillim