Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei P8

6 500 MKD

Shitet nga: xxxxxx 17 Shk 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Huawei
Modeli
P8
Prodavam Huawei P8 koristen okolu 2 god.Mnogu socuvan so polnac i futrola.Raboti na site mrezi.
Bez zameni.Cena za kes 6500 den.
077 931-873
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione