Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei P9 lite

8 500 MKD

Shitet nga: Zivko 07 Jan 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Huawei
Modeli
P9 lite
Huawei p9lite kako nov full pakovanje kupen od vip bez niedna mana.bez zameni
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione