Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei P9 lite

5 800 MKD

Shitet nga: Maja 19 Qer 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Huawei
Modeli
P9 lite
P9 lite vo odlicna sostojba. Zlatna boja so kutija, polnac i slusalki.
Leaflet
Në fillim