Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei P9 Lite Mini

5 000 MKD

Shitet nga: Sajmir Asani 11 Nën 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Prodhuesi
Huawei
Modeli
P9 lite
Huawei p9 lite mini
Full box!
So garancia!
New!
Sajmir Asani
+38971337246
Leaflet
Në fillim