Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei Honor 7s neotpakuvan telefon nov

100 EUR

Shitet nga: asmet sejfula 22 Nën 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
telefonot e neotpakuvan so garancija ima korekcija za cenata
asmet sejfula
078880658
Në fillim