Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LG Optimus G Pro E985

Shitet nga: xxxx 12 Dhj 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Prodhuesi
LG
Znaci telefono ne e mnogu koristen padnat e touch ne raboti i stakloto e skrseno za cena ke se dogovorime.
Leaflet
Në fillim