Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LG G2 mini

3 000 MKD

3 500 MKD

Shitet nga: Hristijan 20 Shk 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Prodhuesi
LG
Modeli
G2 mini
Edna godina koristen raboti na site mrezi kako nov so staklena folia i silikonska maska
Hristijan
071230526
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione