Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LG 2 mini

4 800 MKD

Shitet nga: Beti 07 Gush 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
LG
Modeli
G2 mini
Se prodava lg2 Mini .Telefonot e vo odlicna sostojba,kupen e od T Mobile.Cenata ne e fiksna.
Leaflet
Në fillim