Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LG G5 MALKU KORISTEN KAKO NOV KORISTEN 3DEN

300 EUR

400 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 04 Pri 15:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Resnjë
Prodhuesi
LG
Modeli
G5
TELEFONOT E KAKO NOV BEZ GREBNATINA,RABOTI NA SITE OPERATORI.
@@@
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski Tregoje në hartë
076777770
Leaflet
@@@
iPHONE 5S NEVERLOCK 16GB KORISTEN 0 EUR
HUAWEI P7 NOV BEL 220 EUR
IPHONE X 64GB CRNA BOJA 410 EUR
IPHONE 5S 16 I 64 GOLD NEVERLOCK MALKU KORISTENI 330 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione