Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LG JOY NOV NEOTPAKUVAN ZEMEN OD T-MOBILE

2 500 MKD

Shitet nga: daniel 03 Shk 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
LG
Modeli
Joy
LG JOY NEOTPAKUVAN ZEMEN OD T-MOBILE SO 2 GOD GARANCIJA CENA 2500 DEN
Në fillim