Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LG K420

15 000 MKD

Shitet nga: Sanja 07 Mar 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhuesi
LG
Modeli
K4
Se prodava LG K420 telefonot e vo kutija cisto nov so 24 meseci garancija za poveke info javetese na 076/444-534 Sanja
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione