Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LG L4 II extra socuvan

1 800 MKD

Shitet nga: dimcevski robert 09 Dhj 02:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
LG
socuvan komplet so kutija punjac slusalki.dobar tel.za zabe pari.tel.078408049 posle 12h
dimcevski robert
078408049
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione