Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LG Spirit Neverlock

5 500 MKD

Shitet nga: Deki Blazev 04 Pri 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
LG
Modeli
Spirit
Raboti na site karticki, odlicen telefon. Odi komplet so kutija i polnac orginal se. Cenata e fiksna, za podele ne se javuvajte i za zameni nejkam.
Deki Blazev
076995328
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione