Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LG Spirit

2 000 MKD

2 500 MKD

Shitet nga: Zoran 26 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
LG
Modeli
Spirit
Telefonot e vo mnogu dobra sostojba.
Në fillim