Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LENOVO S60 KAKO NOVO

5 000 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 22 Shk 16:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Lenovo
bez grebnatina raboti na site operatori.
@@@
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski Tregoje në hartë
076777770
@@@
SAMSUNG GALAXY S9 PLUS KAKO NOV 240 EUR
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO MALKU KORISTEN 145 EUR
HUAWEI MATE 20 LITE 3DEN KORISTEN 200 EUR
HUAWEI P10 MALKU KORISTEN 140 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione