Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV MOTOROLA E4 PLUS SO 24MES GARANCIJA

4 199 MKD

4 999 MKD

Shitet nga: ace 18 Maj 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Motorola
Se prodava nov MOTOROLA E4 PLUS KUPEN OD VIP, RABOTI NA SITE MREZHI ,
SPECIFIKACII:
5.5 HD display
3GB+16GB Memorrija
5000Mah baterija
13mp+8mp kamera
NOV VO KUTIJA SO 24MESECI GARANCIJA
GARANCIJA NA BATERIJATA IMA 12 MESECI
Leaflet
Në fillim