Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Moto E4 plus

7 000 MKD

Shitet nga: filip nikolovski 18 Pri 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Motorola
Modeli
Moto E
Dva meseci koristen so dve godini garancija vo odlicna sostojba
filip nikolovski
070382096
Leaflet
Në fillim