Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Motorola E 4 plus

7 000 MKD

Shitet nga: filip nikolovski 17 Pri 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Motorola
Modeli
Moto E
Dva meseci koristen so garancija dve godini vo odlicna sostojba
filip nikolovski
070382096
Leaflet
Në fillim