Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOKIA 5

5 500 MKD

Shitet nga: Bobi 16 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Nokia
Modeli
5
Maks socuvan koristen kako vtor telefon.Komplet kutija i site dodatoci,dve zastitni maski i garancija godina ipol.Moznost za dogovor i korekcija na cena.Bez zameni
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione