Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOKIA 5 NOV SO 22 MESECI GARANCIJA

4 600 MKD

5 200 MKD

Shitet nga: Ace Ace 20 Qer 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Nokia
Modeli
5
NOV, FULL PAKOVANJE , RABOTI NA SITE MREZHI
OCTA CORE PROCESOR,5.2 INCEN. 8.0.1 ANDROID, 2GB+16GB,13MP+8MP KAMERA , ODLICEN TELEFON
FULL PAKOVANJE
SLUSALKI+POLNAC+GARANCIJA
TELEFONOT E KUPEN 12 000
JAS GO DAVAM ZA 5400 DENARI, TAA E FIKSNA CENA

Ace Ace
070239882
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione