Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nokia 6.1

200 EUR

Shitet nga: Tanja 18 Nën 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Nokia
Modeli
6
Se prodava nov, neotpakuvan mobilen. Cenata ne e fiksna.

Меморија
Вградена меморија 32GB
RAM меморија 3GB
Мемориска картичка капацитет до 128GB

Технички карактеристики

Екран IPS LCD full-HD display
Големина на екранот 5.5"
Резолуција на екранот 1920 x 1080, 16M colors
Камера 16MP Back Camera + 8MP Front camera
Оперативен систем Android
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione