Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nokia 6310i, Nokia 6210 Extra cena

2 500 MKD

Shitet nga: service 07 Mar 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodhuesi
Nokia
Modeli
6310i
nokia 6310i orginallen donesen od germanija ide so ponjac orginall ..3500 denari
nokia 6210 made in germnay cena... 2500 denari
service
070602549
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione