Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nokia 8800 Arte Black

8 000 MKD

Shitet nga: David 28 Nën 02:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Nokia
Se prosava Nokia 8800 Arte Black Scirocco , samo za meraklii na ovoj telefon, telefonot e glanc nov !
Në fillim