Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nokia 8800

150 EUR

Shitet nga: Борко 31 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Nokia
Modeli
8800
Prodavam Nokia 8800 srebren, dosta socuvan bez niedna grebatinka. Cena 150 EUR
Борко
070376526
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione