Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei Mate 10 Lite

15 500 MKD

Shitet nga: Александар 20 Pri 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Nokia
Huawei Mate 10 Lite
64 Gb vnatresna memorija
4 Gb RAM
4 kameri
Crna boja
Telefonot e pod garancija i doagja vo kutija so polnac i dve maski
https://www.gsmarena.com/huawei_mate_10_lite-8857.php
https://www.youtube.com/watch?v=BDD-FqOymLY
Cenata e fiksna

Alek - 075 456 126
Александар
+389 75 456 123
Leaflet
Në fillim