Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nokia Lumia 520

0 MKD

Shitet nga: vesna aleksoska 08 Mar 06:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Nokia
Prodavam Nokia Lumia 520 3500 den
i Nokia Lumia 925 9000 den pod garancija
vesna aleksoska
071393114
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione