Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nokia Lumia 530

3 500 MKD

Shitet nga: Stefanija 17 Dhj 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Nokia
Телефонот е нов, некористен, донесен од Швајцарија и кодиран на Швајцарска картица. Цена 3500.
Resolution: 480 x 854 pixels
Microsoft Windows Phone 8.1
Chipset: Qualcomm Snapdragon 200
CPU: Quad-core 1.2 GHz
microSD, up to 128 GB
Internal: 4 GB, 512 MB RAM
CAMERA: Primary 5 MP, 2592 x 1936 pixels

Гаранција 24 месеци.
Stefanija
Leaflet
Në fillim