Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nokia Lumia 535 Dual SIM

4 500 MKD

Shitet nga: Stefanija 11 Dhj 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Nokia
Телефонот е нов, некористен, донесен од Швајцарија и коридан на Швајцарска картица.
25 месеци гаранција.
Телефонот е dual SIM.
Stefanija
Leaflet
Në fillim