Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Microsoft Lumia 535 NOV Neotvoren kupen od Vip

8 500 MKD

Shitet nga: Mario 06 Mar 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Nokia
Se prodava Microsoft Lumia nov neodpakuvan so 2 godini garancija kupen od VIP operator

5 inci ekran
5mp predna i zadna kamera
Microsoft Windows Phone 8.1

8500 denari

poveke info za telefonot videte tuka:
http://www.gsmarena.com/microsoft_lumia_535-6791.php

kontakt tel
078 497 639
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione