Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nokia X3-02 Touch and Type

2 100 MKD

Shitet nga: Elena 12 Dhj 01:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Nokia
Prodavam Nokia X3-02 Touch and Type koristen eden mesec.
Leaflet
Në fillim