Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung S8 64GB full box

240 EUR

Shitet nga: Besim 03 Dhj 02:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 1 600 MKD / muaj

Se prodava Samsung Galaxy S8 komplet so kutia polnac i slusalki telefonot e kako nov, za poveke info br 071 990 696
Leaflet
Në fillim