Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung FOLD i drugi

1 850 EUR

Shitet nga: Atanas 26 Mar 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Prodavam samsug fold so garanten list komplet kutija vo TOP sostojba ,,,novtelefon .512 gb,, 12gb ram ,,2 displeja,,, wirales slusalici akg ,,,1850 evra
Prodavam samsung Note 8 koristen 1 godina 64 gb 6 gb ram
250 evra
Leaflet
Në fillim